Mieszkanie Marki, Ceglana

Dodane: Środa, 20 Maj, 2026  18:48
929 000 zł
6636 zł/m2

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Mieszkania / Sprzedaż
  • Powierzchnia:140 m2
  • Liczba pokoi:5 i więcej pokoi
  • Zabudowa:Apartamentowiec
  • Tech. budowy:Cegła
  • Piętro :1 piętro
  • Liczba pięter:2 piętra
  • Rynek:Wtórny
  • Rok budowy:2020
  • Sprzedaż:Pośrednik

Opis oferty

Sprzedajemy mieszkanie 2-poziomowe z ogródkiem.

1 piętro + poddasze mieszkalne. 
W cenie ogród (69 mkw) i miejsce postojowe.

Obydwa poziomy mogą działać jak 2 niezależne mieszkania (na poddaszu zrobiona 2 kuchnia). 
Mieszkanie urządzone i zadbane.
Idealne do zamieszkania, jak i do dalszego wynajmu.
Cicha i spokojna okolica.

Parter:
- wiatrołap
- pom. gospodarcze
- schody na 1 piętro
1 Piętro:
- Salon z klimatyzacją i z wyjściem na duży balkon
- sypialnia 1
- Sypialnia 2
- Łazienka
- korytarz
- schody
Poddasze z zamontowaną klimatyzacją:
- Pokój 1 
- Pokój 2
- łazienka
- Kuchnia
- korytarz

Tutaj się świetnie mieszka.

Zapraszamy do kontaktu i umówienia się na prezentację!

Numer oferty: WIL972251
Powiadom o podobnych ogłoszeniach
Lokalizacja: Marki
Kategoria: Nieruchomości » Mieszkania » Sprzedaż
Cena: od 789500 zł do 1068500 zł Powierzchnia : od 119 m2 do 161 m2

Chcę otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach

Uzupełnij adres e-mailWpisz poprawny adres e-mail
Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość

Wilsons nieruchomości Sp. z o.o.
Konto firmowe
Na Lento.pl od 21 sty 2020
Strona użytkownika
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Wyczyść historię

Udostępnij ogłoszenie

Udostępnij na FacebookUdostępnij na X Kopiuj link do ogłoszenia

Dodaj notatkę